Mobil Seviyeli arkadaşlık sitesi | Mikrofonlu Sesli konus,Mobil Mikrofonlu sohbet,Mobilchat

Mobil Seviyeli arka...

Mobil Seviyeli arkadaşlık sitesi 25 Mayıs 2020, Pazartesi 0 1038

Seviyeli dürüst dostluklar kurmak zordur. İnternet aleminde kullanıcılarla güzel dürüst seviyeli bir şekilde sohbet etmek o kadar zorlaştı ve kullanıcılar rahatsız olmaya başladı ki anlatamayacak dereceye gelmiştir. Diğer sitelerin kullanıcıları farklı şekillerde yönlendirerek seviyeli giriş olarak gösterip +18 sesli sohbet odalarına düşmesi ister istemez akılları kurcalayarak diğer ziyaretçilerinde bu tür ortamlardan uzaklaşmasına neden olmaktadır.

Seslichat sitelerinde o kadar dürüst bilgili ve kendini taşımasını bilen insanlar var ve var oldukça bu tür ortamlar bitmeyecektir. Gün geçtikçe kullanıcı sesli mobil chat siteleri‘ne ise ilgi artarak kullanıcıların günün neredeyse bir kısmını günün bütün saatlerinde kullanıcılara sohbet olanağı sağlandığından dolayı 2. bir ev olarak görülmektedir.

En canlı arkadaşlıklar karşınızdaki kişinin ne kadar gerçek olduğunu, kim olduğunu nasıl fark edebilirsiniz, yazılı sitelerde bu tür eklentiler olmadığından sadece yazı olarak yazılıp sohbet edilmektedir. Fakat sesli görüntülü, mikrofonlu chat ortamlarında ücretsiz olup karşı kişinin canlı görüntüsünü ve mikrofonda sesini duyabilirsiniz. Mikrofonda sadece sohbet mi edilir kesinlikle hayır, en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilir, karşı kişiye dinletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdfdfgdfgdfg